WWE Career Beginnings

Opis forum

Ogłoszenie

Nasze forum ma już 6 dni!
Ważne linki

Karty


Newsy

Prosimy rejestrować się i zakładać KP!








Od Administracji

Zapraszajcie ludzi na nasze forum



#1 2012-03-14 19:07:30

AxDan™

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 15
Punktów :   

Jak zacząć ?

Jesteś nowy?To twój pierwszy PBF o wrestlingu?Przeczytaj ten poradnik,a od razu będzie ci raźniej.

Początek

Na początek trzeba zapoznać się z regulaminem forum.Jak zapewne wiesz to jest gra forumowa i tutaj wcielamy się w prawdziwego wrestlera.Ty tak samo musisz to zrobić w kategorii "Zapisy".Jeżeli nie wiesz czy twoja postać jest wolna,spójrz na listę wolnych lub zajętych postaci,albo możesz zapytać kogoś z administracji.Gdy zdecydujesz się na którąś z postaci,załóż Kartę Postaci.Nasze forum stawia na realizm więc ataki danej postaci muszą być prawdziwe.Po założeniu karty postaci,ktoś z administracji zaakceptuje ci ją i poda do jakiego rosteru trafisz,co pomoże w dalszej grze.

Początki Kariery

Gdy ktoś przydzielił ci roster,stałeś się graczem W-C-B.Możesz tylko spokojnie walczyć.Jeżeli chcesz tylko poćwiczyć udaj się na Superstars.Jeśli czujesz że jesteś już gotowy do występu na tygodniówce,musisz udać się do Generalnego Menagera swojego rosteru.Należy jednak pamiętać o rozegraniu tej walki.W przeciwnym razie możesz na następnej tygodniówce nie dostać walki.

Jak Walczyć

Walka to kluczowa rzecz na PBf'ie o wrestlingu.Do walki na PBF oprócz min.2 zawodników musi być też sędzia.On decyduje kto z zawodników napisał lepszy post i to on daje kontrę graczowi kiedy chce.Początkiem każdej walki jest "Kto ładniej",czyli walka o inicjatywę.Uczestnicy walki opisują co robią.Chodzi tu o stylistykę,kreatywność i logiczną spójność zdań.Poniżej 2 przykłady pisania posta.

Jak nie pisać!

Gdy zabrzmi wielki gong i czas rozpocząć walkę myślę o wygranej i o przegranej,myślę sobie też o tym jak się przygotował na tą walke i jaką będzie miał strategie.(1)Więc zaczynam bardzo mocno kopiąc go w brzuch i wywalając go z ringu,lecz nie daje mu odetchnąć i idę za nim.(2)Gdy jesteśmy po za kwadratowym pierścienie uderzam jego głową w stół komentatorski po czym wrzucam go do ringu,lecz tak samo jak wtedy ide za nim.(3)Gdy znowu jesteśmy w ringu czekam aż wstanie a kiedy to nadejdzie odbijam się od lin i wyprowadzam Clothesline po czym nadchodzi kolejny Clothesline,aż wreście wyprowadzam 3 Clothesline.(4)

Jak pisać:

Gdy zabrzmi oczekiwany przez nas gong,myślę jak wygrać pojedynek.(1)Myślę też jaką strategię opracował mój oponent.(2)Zaczynam kopiąc mojego przeciwnika w brzuch,po czym wyrzucam go z ringu.(3)Nie dając mu odetchnąć idę za nim i uderzam jego głową o stół komentatorski.(4)Po tej akcji wrzucam oponenta do ringu i sam też do niego wchodzę.(5)Gdy znowu jesteśmy w kwadratowym pierścieniu,czekam aż on wstanie.(6)Kiedy nadejdzie ten czas odbijam się od lin i mój oponent inkasuje Clothesline ścinający go z nóg.(7)Mój przeciwnik znowu się podnosi i inkasuje następny Clothesline,ąz wreszcie nadchodzi trzeci Clothesline.(8)

Widzicie jaka różnica zdań i wyglądu ? Nie przeciągajcie zdań.



Storyline

Wrestling to nie same walki.Wrestling to jest,historia.Najlepszym sposobem na utworzenie feudu czyli fabularnego konfliktu dwóch wrestlerów jest po prostu porozumienie się w tej sprawie z tym graczem z którym byś chciał mieć feud.Wspólnie zaplanujecie co się będzie działo w waszym feudzie.Użyjcie wyobraźni.Pamiętajcie że zawsze możecie się zwrócić o pomoc do GMa który pomoże wam wymyślić storyline, znaleźć partnera do feudu i posłuży radą.


http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2011/207/c/9/cm_punk_by_captain_six-d41oue5.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.harrypotter.pun.pl www.ekstramenager.pun.pl www.pluszowemisie.pun.pl www.a300.pun.pl www.anty-terorrysci.pun.pl